وقتی برای انجام کارایی که دوست داریم

photo_2015-03-29_20-44-361

نمیدونم شما چقدر به موجودات زنده دلبستگی دارید ، من خودم کلا به هیچ نوع موجود زنده ای علاقمند نبودم ، نه این که تنفری در کار باشه ها ؛ فقط چون آدم سر به هوا و بی خیالی هستم مطمئن بودم نمیتونم از یه موجود زنده حالا چه پرنده ای مثل قناری و طوطی باشه و چه یه گیاه مراقبت کنم و به همین خاطرم هیچوقت سمت این موارد نرفته بودم .

داستان از اونجایی شروع شد که طی دیدار تصادفی که عید نوروز دو سال پیش (۱۳۹۲) با یه زوج جوون که توی ماه عسلشون بودن داشتم یه برخوردی بین من و اون آقای عزیز پیش اومد که باعث رنجش من شد و سکوت کردم . فردای اون روز اون آقا و خانم یه دونه گل شمعدونی به من هدیه کردند که البته حرفی نزدن ولی حدس من این بود که واسه عذرخواهی هست که البته من دیگه از اون قضیه ناراحت هم نبودم و این شد شروعی برای علاقمند شدن من به گل و گیاه و رسید به الان که من یه گلخونه ۶ متری گوشه حیاط دارم با تعداد زیادی گل و گلدون که خیلی هم دوسشون دارم و براشون وقت میذارم .

عکسی که اون بالا می بینید مربوط به گل قاشقی هست که پارسال عید قلمه گرفتم و امسال گل داد و فوق العاده هم دوسش دارم . عکس مربوط به ۳ روز پیش هست .

0

Categories: لایف

۲ دیدگاه

  • shin

   سلام محمد جان
   ممنون از این که بهم سر زدی
   دلم واسه تو و بچه های خوب ورودی ۹۰ خیلی تنگ شده
   من دلبشته گل و گیاه بودم همیشه اما اینقدر منسجم و جدی دنبال نکرده بودم که کردم
   و البته فعلا هم که دورم ازشون

   0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *