درباره من

سلام

خوش اومدی به وبلاگ کوچولوی من و ناظر زندگی من شدی 🙂

نمیدونم وقتی این متن رو میخونی دقیقا کی هست اما الان که من مینویسمش ۲۱ اسفند ۹۳ هست . من حول و حوش ۲۴ سال و یک ماهمه و در انتظار نتیجه آزمون ارشد هستم (احتمالا قبول نشم چون رشته کارشناسیم رو آزمون ندادم و وقت کم داشتم واسه خوندن ) . یه کرم کتاب بیرجندی که دوست داره از تجربیاتش و دونسته هاش برات بنویسه .

اگه بخوام برچسب وار خودمو معرفی کنم حاصلش میشه این : جوون ، عاشق ، رمانتیک ، علاقمند به : لینوکس ، کتاب ، تاریخ ، ادبیات به ویژه شعر ، روانشناسی ، مدیریت ، تنهایی ، موسیقی ، کوه ، قدم زدن ، خودکارای رنگ و وارنگ ، دفترچه های جور و واجور ، اتاق شلوغ و پر از کتاب ، گل و گلدون و درخت و …

اما اینجا قراره چی بنویسم ، از اونجایی که زندگی من بر پایه فقط یه اصل بنا شده و اون هم یادگرفتن و یادگرفتن و یادگرفتن هست اینجا هر چی رو یادبگیرم که بشه منتقل کرد مینویسم حالا این مطلب میتونه در مورد لینوکس باشه ، در مورد برنامه نویسی باشه ، در مورد گل و گیاه باشه ، حتی در مورد تاریخ و جغرافی و روانشناسی پس پیش پیش ازتون عذر میخوام که احتمالا خیلی از مطالب ممکنه به مذاق خیلی ها خوش نیاد.

کلا آدم پرحرفی هستم و خیلی تلاش کردم این معرفی طولانی نشه ؛ اما گویا یه خورده شد

دوستون دارم و منتظر فیدبک هاتون هستم

پ ن ۱ : توی پاراگراف دوم نوشته بودم منتظر نتیجه ارشد هستم که در حال حاضر دیگه نیستم بلکه دانشجوی ارشد هستم ، بر خلاف تصورم ارشد قبول شدم و الان دانشجوی رشته مدیریت اجرایی دانشگاه هرمزگان هستم .

1+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *